Sháníme brigádnice pro všechny lokality.

Vánoční úklid domácnosti

Vánoční úklid domácnosti asi každý z nás „miluje“. „Hurá, přicházejí Vánoce“ křičí děti, maminka ale otráveně obrací oči v sloup, tak aby ji neviděly. Těší se na ten den, na tu pohodu s rodinou, ale představa toho, co bude celému Štědrému dni předcházet je naprosto šílená. Téměř pro každou ženu je totiž Vánoční úklid doslova noční můrou, která kazí představu vánočních svátků.

Vánoční úklid od profesionálek

Pokud chcete tomuto předejít a užít si Vánoce se vším všudy, kontaktujte hodinové manželky a dostanete opravdu profesionální službu. Nejen že Vánoční úklid domácnosti bude proveden precizně a rychle, ale také přijedou energické dámy (dáma), které všechny práce provádějí s grácií a zpravidla i s úsměvem. Zkrátka zdobí je lidský přístup, na tom si zakládáme.

Darujte Vánoční úklid někomu blízkému

Co obsahuje vánoční úklid

Konkrétní služby, průběh a obsah Vánočního úklidu si vždy volí klient sám, my pouze doporučujeme. Nicméně okna, dveře, prach z koberce, gauče i poliček, mokré čištění, otření všech skříní (třeba i za nimi), dalo by se jmenovat dlouho.

Jistota kvality vánočního úklidu

Pokud jste z Hradce Králové, Trutnova, Brna, Olomouce či okolí těchto měst, neváhejte se na nás obrátit a můžete si být jistí kvalitou vánočního úklidu a všech našich služeb. Pro objednání stačí vyplnit formulář níže.

Adresa:
Dotaz:
poptat