Reference na hodinové manželky Trutnov

Hana Š. - Trutnov
Hodinové manželky mohu s klidným svědomím doporučit. Jsem s poskytováním jejich služeb nadmíru spokojená. Práce je precizně a rychle odvedená, nemusím nikam jezdit, vše odvezou i přivezou a nebyl jediný problém ani u nestandartních požadavků. vždy jsou ochotní a velice milí. Šetří mě čas i práci, kterou mohu věnovat rodině.

Šárka A. - Královec
Má spolupráce s "hodinovými manželkami" je perfektní. Jak s vedením firmy, tak s každou paní na úklid jsem se vždy bez problémů domluvila na termínu a na provedených pracích. Pokud jsem měla výhrady k úklidu, došlo k okamžité nápravě. Úklid probíhá na profesionální úrovni, ve velmi krátké době a diskrétně. Jediná věc, která by mohla být označena jako negativní jsou platby předem. Na druhé straně, ale vzhledem k tomu, že "hodinové manželky" vždy posílají podrobný přehled o zpětně provedených pracích (vždy mám přehled, kolik hodin bylo odpracováno) a při předběžném objednání (zaplacení) většího počtu hodin, vychází služba levněji. Firmu "Hodinové manželky" mohu jedině doporučit.

Kateřina P. - Trutnov
Služby Hodinových manželek využívám pro úklid našeho bytu 3+1 již více než 1 rok a jsem s nimi trvale maximálně spokojena. Je báječné vracet se po náročném pracovním dni do perfektně uklizeného bytu. Služby Hodinových manželek tak 100% doporučuji.

Adresa:
Dotaz:
poptat